Miss Maryland

Mu Group:

  • Wednesday – Evening Gown and On-Stage Question
  • Thursday – Talent
  • Friday – Swimsuit
  1. Miss Eastern Shore – Emily Gallagher
  2. Miss Carroll County – Daja Benton
  3. Miss Western Maryland – Shanice Lewis
  4. Miss National Harbor – Lauren Simpson
  5. Miss Anne Arundel County – Rachel Distefano
  6. Miss Free State – Lauren Hill
  7. Miss Cumberland – Sabrina Frost
  8. Miss Washington County – Kristen Davis

Delta Group:  

  • Wednesday – Talent
  • Thursday – Swimsuit
  • Friday – Evening Gown and On-Stage Question
  1. Miss Black Eyed Susan – Caleigh Shade
  2. Miss Baltimore – Arcadia Ewell
  3. Miss Appalachia – Megan Kiley
  4. Miss Frederick – Shea Sullivan
  5. Miss Southern Maryland – Desna Johnson
  6. Miss Frostburg – Victoria Graham
  7. Miss Francis Scott Key – Lakyn Barnard
  8. Miss Allegany County – Taylor Lokey
  9. Miss Preston Fest – Allison Redman

Sigma Group:

  • Wednesday – Swimsuit
  • Thursday – Evening Gown and On-Stage Question
  • Friday – Talent
  1. Miss Mountain City – Leah Ellis
  2. Miss Central Maryland – Samantha Gittere
  3. Miss Bel Air – Natalie Brosh
  4. Miss Montgomery Rider’s Club – Kellie Chafin
  5. Miss Rocky Gap – Emma Lutton
  6. Miss Ocean City – Megan Cox
  7. Miss White Oak – Kathleen Masek
  8. Miss Annapolis – Morgan Lash

Miss Maryland’s Outstanding Teen

Mu Group:

  • Wednesday  – Evening Gown and On-Stage Question
  • Thursday – Talent
  • Friday – Sportswear
  1. Miss Appalachia  – Madeline Brown
  2. Miss Northern Maryland  – Madison Carbaugh
  3. Miss Annapolis – Isabel Bowen
  4. Miss Allegany County – Jillian Johnson
  5. Miss Western Maryland – Kendal Neel
  6. Miss Free State – Janelle Armstrong
  7. Miss White Oaks – Francisca Moreno

Delta Group:

  • Wednesday – Talent
  • Thursday – Sportswear
  • Friday – Evening Gown and On-Stage Question
  1. Miss Cumberland – Megan Goins
  2. Miss Carroll County – Emily Yi
  3. Miss Frederick – Lily Bourgestein
  4. Miss Eastern Shore – Taylor Mitcham
  5. Miss National Harbor – Erika Long
  6. Miss Ocean City – Katie Allen
  7. Miss Frostburg – Chloe Wildman

Sigma Group:

  • Wednesday – Sportswear
  • Thursday – Evening Gown and On-Stage Question
  • Friday – Talent
  1. Miss Baltimore – Hannah Bruckheim
  2. Miss Anne Arundel County – Michaela Smith
  3. Miss Potomac – Taylor Shay
  4. Miss University City – Alyson Mellon
  5. Miss Washington County – Gretchen Stenger
  6. Miss Southern Maryland – Madison Blumenauer
  7. Miss Mountain City – Aryana Briner